Działamy na terenie całej Polski. Śledź nas na Instagramie i Facebook’u, zgarnij darmowy przejazd.
+48 692 951 052

Usługi

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Nasze usługi tworzymy na podstawie potrzeb motoryzacyjnych, dlatego zapewniamy nie tylko wynajem,
ale także obsługę flotową, ubezpieczenia, finansowania, a nawet lekcje jazdy ekstremalnej.

Wynajem

Historia firmy rozpoczęła się od tej usługi jako że chcieliśmy dostarczyć ludziom niezapomnianych wrażeń jednocześnie tworząc ofertę dostępną na kieszeń każdego, bo spełnianie marzeń klientów jest naszym celem. Oferujemy wynajem okazjonalny na śluby, eventy motoryzacyjne, eventy firmowe, sesje fotograficzne, wynajem krótkoterminowy dostępny w formie wynajmu możliwego na okres już o jednego dnia oraz wynajem długoterminowy jeśli klient szuka czegoś na dużej po niżej cenie.

W naszej wypożyczalni samochodów są zarówno luksusowe limuzyny, jak i typowe auta sportowe o nietuzinkowym wyglądzie, które wyróżniają się bardzo dużą mocą silnika. Każdy z dostępnych pojazdów dokładnie opisujemy na stronie internetowej, wskazując najważniejsze dane techniczne. Zadbaliśmy o to, by oferta była szeroka i jednocześnie zróżnicowana cenowo. Zabezpieczamy ponadto najem pod kątem prawnym. Umowy są przygotowane w sposób profesjonalny i jednocześnie czytelny oraz zrozumiały. Dzięki temu klienci decydujący się na wypożyczenie auta w naszej firmie mają pewność, że ustalone opłaty będą jedynymi, które poniosą w trakcie korzystania z wybranego samochodu.

W razie wątpliwości służymy pomocą – także w kwestii dopasowania konkretnego pojazdu na wynajem do indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Wskażemy, który model sprawdzi się najlepiej przy planowanej formie eksploatacji. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. Jako wypożyczalnia aut luksusowych i sportowych ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów ze Szczecina oraz Gorzowa Wielkopolskiego.

Finansowanie

Oferujemy finansowania ponad 30 dostawców – leasing, najem długoterminowy oraz kredyt. Kierujemy się zasadą minimum formalności po stronie klienta – przeprowadzimy za Państwa pełen proces uzyskania finansowania – pomoc w wypełnieniu wniosków, przygotowanie dokumentów finansowych oraz kontakt z bankiem. Oferty dobieramy indywidualnie pod wymagania klienta, uzyskując przy tym najlepsze możliwe warunki finansowe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne może okazać się zdobycie środków niezbędnych np. do zakupu pojazdu. Najem długoterminowy czy leasing to usługi, przy których wyborze zapewniamy kompleksowe wsparcie, korzystając z dużego doświadczenia naszej wypożyczalni aut w tym zakresie. Dzięki temu kredyt na samochód może zostać przyznany przy minimalnej ilości formalności niezbędnych do dopełnienia – na przejrzystych, korzystnych warunkach.
Wszelkie procedury związane z finansowaniem takim jak leasing, najem długoterminowy czy wypłata środków na zakup pojazdu staramy się uprościć i objaśnić w sposób szczegółowy. Z nami uzyskanie kredytu na samochód może być łatwiejsze, ale też bezpieczniejsze. Doradzamy w tym zakresie, wskazując najlepsze rozwiązania zainteresowanym – na zakup lub wypożyczenie auta. Usługi kierujemy przede wszystkim do klientów prywatnych oraz firm ze Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Osoby zaciekawione przedstawioną ofertą zachęcamy do kontaktu!

Ubezpieczenia

Do każdego sprzedanego za naszym pośrednictwem pojazdu oferujemy dobranie oferty ubezpieczeniowej zgodnie z wymaganiami klienta. Możemy przedstawić Państwu symulacje większości firm ubezpieczeniowych. Jeśli posiadają już Państwo samochód i nie jesteście zadowoleni z warunków swojego ubezpieczenia – również zapraszamy do nas.

To bardzo istotna kwestia w kontekście ochrony swojego mienia. Dopasowujemy polisy do konkretnych potrzeb, dysponując ogromną wiedzą i doświadczeniem w analizowaniu składek OC i AC zawierających dodatkowe elementy proponowane przez firmy ubezpieczeniowe. Od wielu lat działamy jako wypożyczalnia aut, w tym samochodów sportowych oraz luksusowych o znacznej wartości. Pozwoliło nam to zdobyć szereg informacji m.in. na temat polis ubezpieczeniowych i najważniejszych kryteriów, jakie brane są pod uwagę przez poszczególne towarzystwa podczas tworzenia indywidualnej oferty ochrony pojazdu.

Dzięki temu doradcy, których zatrudniamy, mogą przygotować korzystne ubezpieczenie samochodu czy usługi wynajmu. To z kolei zapewnia wypłatę środków w określonej wysokości lub bezgotówkową naprawę auta w przypadku jego uszkodzenia. Po więcej informacji w tym zakresie serdecznie zapraszamy do kontaktu przede wszystkim zainteresowanych z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Szczecina, na których terenie działa nasza wypożyczalnia.

Obsługa flotowa

Oferujemy kompleksową ofertę obsługi flot samochodów do Państwa firm. Zakup, finansowanie i ubezpieczenie dowolnej ilości pojazdów w konkurencyjnych cenach – samochody osobowe segmentu średniego dla pracowników, auta klasy premium dla kadry zarządzającej, samochody dostawcze oraz ciężarowe. Zapraszamy do kontaktu w celu porównania obecnych ofert z naszymi propozycjami.

Świadczone przez nas w sposób profesjonalny usługi dotyczą również administrowania flotą samochodową i kompleksowe zarządzania wybranymi przez klienta pojazdami. To wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy dzięki właściwemu użytkowaniu aut wykupionych lub wynajmowanych przez daną firmę. Obsługa flotowa może dotyczyć ponadto wyszukiwania modeli spełniających oczekiwania przedsiębiorstwa w zakresie planowanej eksploatacji.

Mamy w tym duże doświadczenie – od wielu lat wzbogacamy naszą ofertę o różnego rodzaju pojazdy, dbając o to, by były to wyłącznie w pełni sprawne technicznie, bezwypadkowe i przygotowane nawet do długotrwałego użytkowania bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych auta. Zainteresowanych współpracą w zakresie tworzenia floty firmowej oraz zarządzania nią w sposób kompetentny i najkorzystniejszy z możliwych serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Sprzedaż

Zajmujemy się sprzedażą nowych samochodów, głównie klasy
premium. Oferujemy najwyższe rabaty na pojazdy stockowe oraz
zamówienia do produkcji. W naszej ofercie są zarówno auta od
polskich jak i zagranicznych dealerów. Posiadając duże
doświadczenie z autami sportowymi i luksusowymi, zapewnimy
fachowe doradztwo w doborze modelu – aby klient miał pełną
satysfakcję z zakupu i użytkowania nowego auta. Test.

Na życzenie klienta pomożemy również przy zakupie samochodu
używanego na terenie Polski oraz za granicą. Oprócz pomocy w
zakupie oferujemy również transport samochodu we wskazane
przez Państwa miejsce.

Dla wyjątkowych klientów mamy również specjalną listę
produktów – zabytkowe oraz limitowane edycje samochodów
sportowych – prawdziwe gratki dla kolekcjonerów. Od Porsche i
Ferrari z lat 50-tych, po Koenigseggi które jeszcze nie
wyjechały na ulice.

Kupowanie pojazdów z naszą wypożyczalnią aut to bezpieczne rozwiązanie. Znamy się na tym bardzo dobrze, od wielu lat uzupełniając flotę o dokładnie sprawdzone pod kątem technicznym modele. Sprzedaż samochodów używanych prowadzimy w sposób transparentny, udostępniając ich historię serwisową, jeśli została ona zachowana. Niska marża to kolejny z atutów współpracy z nami w tym zakresie. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm zainteresowanych nabyciem sprawdzonego auta np. z możliwością wystawienia na jego zakup pełnej faktury VAT.

Doświadczenie przy prowadzeniu wypożyczalni przekłada się na szeroką wiedzę odnośnie do charakterystyki poszczególnych pojazdów. Znamy ich najważniejsze atuty, ale też wady, które wskazujemy klientom w ramach takich usług jak wspomniana sprzedaż nowych samochodów lub pomoc w kupnie modeli używanych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu lub bezpośredniego odwiedzenia naszej siedziby znajdującej się w Gorzowie Wielkopolskim.

Concierge

Concierge/VIP service został stworzony dla bardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm i wygodę. Zapewniamy transport ważnej persony, odbiór z lotnisk, pełną obsługę konsjerża dostępnego 24 godziny na dobę do usług klienta, którego zadaniem jest zadbanie by klientowi nie zabrakło niczego podczas wyjazdu służbowego.

Proponowany przez naszą wypożyczalnię pakiet Concierge obejmuje różnego rodzaju nietuzinkowe czynności, które osobisty asystent może wykonać dla zlecającego. Oprócz wspomnianych już typowych transportów konsjerż zajmuje się też np. organizowaniem spotkań biznesowych czy rezerwacją miejsc noclegowych w wybranych lokalizacjach na określony czas pobytu. Usługi w tym zakresie świadczymy profesjonalnie i zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta.

Niewątpliwym atutem skorzystania w naszej wypożyczalni samochodów z pakietu Concierge jest możliwość dopasowania go do konkretnych potrzeb. Adekwatna cena i rzetelne wywiązywanie się ze swoich obowiązków przydzielonego konsjerża to kolejne z zalet oferty. Osoby zainteresowane pomocą kompetentnego fachowca w ramach wspomnianych usług zapraszamy do kontaktu. Działamy przede wszystkim na terenie Szczecina oraz Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie mieści się nasza siedziba, ale jesteśmy też w stanie zająć się zleceniami w innych miejscach w kraju.

Oferta szyta na miarę

Przygotujemy dla Ciebie przejrzystą i korzystną ofertę całkowicie za darmo.
Skontaktuj się z nami jak naszybciej w celu poznania szczegółów.

Przejdź do kontaktu