Działamy na terenie całej Polski. Śledź nas na Instagramie i Facebook’u, zgarnij darmowy przejazd.
+48 692 951 052

Concierge Service

Mówi się, że nie możesz kupić czasu. Możesz. Ekskluzywne międzynarodowe usługi concierge.

Ekskluzywne usługi Concierge

Zadbamy o wszystkie twoje potrzeby w trakcie podróży zapewniając prywatnego konsjerża, który będzie do twojej dyspozycji.

Concierge Service stworzony z myślą o najbardziej wymagającej klienteli. Zadbamy o twoją podróż tak, aby niczego tobie nie zabrakło, zapewniając konsjerża do dyspozycji 24 godziny na dobę, którego zadaniem będzie spełnienie wszystkich twoich potrzeb. W świecie, gdzie czas gra najważniejszą rolę, zadbamy o to abyś w pełni skupił się na sobie, a resztę załatwimy my.

Transfer z lotniska

Oferta stworzona dla klientów ceniących sobie obsługę na najwyższym poziomie. Transfery na lotnisko oraz z lotniska samochodem klasy premium, gdzie oprócz komfortu i wygody czeka na Ciebie profesjonalna obsługa.

Partyjka golfa

Wystarczy słowo, a twój prywatny konsjerż dostarczy tobie informacje na temat pól golfowych na całym świecie, dodatkowo rezerwując dogodny termin oraz zapewniając cały niezbędny sprzęt.

Concierge

Na jedno twoje życzenie do twojej dyspozycji podstawimy kierowcę, którego zadaniem będzie dowiezienie Cię w dowolne miejsce, od spotkań biznesowych po imprezy okolicznościowe.

Twój prywatny konsjerż jest po to, aby spełnił każdą twoją zachciankę. Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza, dlatego profesjonalnie wyszkolona obsługa jest do twojej dyspozycji 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Twoje życzenie jest dla nas rozkazem...

Konsjerż – kto to i czym może się zająć?

Wiele działających obecnie na rynku wypożyczalni samochodów proponuje usługi wynajmu auta wraz z szoferem. Własny kierowca to duże udogodnienie, szczególnie w przypadku osób zapracowanych, które podczas podróżowania muszą zajmować się np. uzupełnianiem dokumentacji firmowej. Proponowany przez nas pakiet Concierge to serwis obejmujący jednak znacznie więcej działań niż tylko prowadzenie pojazdu przez wyznaczonego pracownika. Jako konsjerż jest w stanie zadbać o wszelkie potrzeby klienta, co oznacza np. umycie samochodu, jego zatankowanie, a także terminową wymianę opon czy oleju.

Osobisty asystent może ponadto zająć się nawet organizowaniem czasu wolnego pasażera. Aranżacja spotkań biznesowych to jedna z usług w oferowanym pakiecie Concierge. Transfer lotniskowy pojazdem z segmentu premium to kolejny z elementów kompletnego serwisu, jaki proponujemy. Działając jako wypożyczalnia aut, chcemy tym samym zagwarantować klientom wyjątkowy komfort i luksus podczas korzystania z samochodów z naszej floty.

Kiedy usługi konsjerża są właściwym wyborem?

Opisywana oferta specjalna jest przeznaczona zarówno dla osób prywatnych, jak i właścicieli działalności gospodarczych. Pakiet Concierge będący usługą premium świetnie sprawdza się np. przy prowadzeniu kancelarii adwokackiej. Konieczność częstego podróżowania do różnych miejsc i jednoczesnego załatwiania sporej liczby spraw formalnych sprawia, że szofer będący zarazem asystentem to ogromne ułatwienie dla prawników, sędziów czy prokuratorów.

Dostępne w naszej wypożyczalni samochodów auta z kompleksową obsługą w ramach pakietu Concierge to również idealne rozwiązanie dla zapracowanych sportowców – szczególnie tych, którzy na konkretnym etapie kariery zamieszkują obce, nieznane dotąd miasto. Transfer lotniskowy, regularne przejazdy do ośrodków treningowych i wiele innych usług to zadania, którymi zajmie się konsjerż. Zainteresowanych tego typu serwisem oraz wynajmem wybranego pojazdu zapraszamy do kontaktu!

Oferta szyta na miarę

Przygotujemy dla Ciebie przejrzystą i korzystną ofertę całkowicie za darmo.
Skontaktuj się z nami jak naszybciej w celu poznania szczegółów.

Przejdź do kontaktu