Działamy na terenie całej Polski. Śledź nas na Instagramie i Facebook’u, zgarnij darmowy przejazd.
+48 692 951 052

Chevrolet Camaro SS

Już od 330 zł

Zadziorny Amerykanin, którego nie sztuka poskromić na drodze. Ponad 500 koni mechanicznych i napęd tylko na tylną oś to coś, co budzi grozę nawet wśród prawdziwych drogowych wyjadaczy. 

Zobacz specyfikaję Zobacz cennik
gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.6/5.0
Na podstawie: 44 opinii

Chevrolet Camaro dostępny w naszej wypożyczalni na wynajem jest samochodem sportowym gwarantującym niezapomniane wrażenia z jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z jego innymi zaletami oraz do kontaktu w razie zainteresowania tym modelem!

Chevrolet Camaro – na tor, w trasę i przy wyjątkowych okolicznościach

Nietuzinkowo wyglądający model amerykańskiego producenta to rzadkość na polskich drogach. Jego pojawienie się w miastach wzbudza ogromne zainteresowanie, dlatego jest to auto luksusowe cieszące się popularnością w kontekście wykorzystania na wyjątkowych imprezach okolicznościowych, np. ślubach czy urodzinach. Wynajem samochodu takiego jak Chevrolet Camaro w wersji SS to również dobry pomysł dla osób chcących doznać nieopisanych emocji podczas poruszania się pojazdem po torze wyścigowym.

Rok

2017

Pojemność

6.2

Napęd

Tylna oś

Skrzynia

Automatyczna

Moc

500KM+ KM

Już od

330 zł

Zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów, dlatego jako wypożyczalnia samochodów sportowych i aut luksusowych proponujemy wspomniany model w wynajmie krótko- oraz długoterminowym. Drugie z rozwiązań jest często wybierane przez osoby chcące użytkować Chevroleta Camaro na co dzień. To jak najbardziej możliwe – wbrew pozorom pojazd zapewnia wysoki poziom komfortu, dlatego nadaje się nawet do pokonywania długich tras. Wypożyczenie auta tego typu to usługa, która kierujemy m.in. do klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i Szczecina. Zapraszamy do współpracy!

Cennik wynajmu

Zobacz najchętniej wybierane modele z naszej wypożyczalni. Oferujemy szeroką gamę rzadko spotykanych pojazdów, które zapewnią Ci dreszczyk emocji.

Doba
Tydzień
Miesiąc
Czas nieokreślony
700
3500
9000

* Zobacz najchętniej wybierane modele z naszej wypożyczalni. Oferujemy szeroką gamę rzadko spotykanych pojazdów, które zapewnią Ci dreszczyk emocji. Zobacz najchętniej wybierane modele z naszej wypożyczalni. Oferujemy szeroką gamę rzadko spotykanych pojazdów, które zapewnią Ci dreszczyk emocji.

Oferta szyta na miarę

Przygotujemy dla Ciebie przejrzystą i korzystną ofertę całkowicie za darmo.
Skontaktuj się z nami jak naszybciej w celu poznania szczegółów.

Przejdź do kontaktu