Działamy na terenie całej Polski. Śledź nas na Instagramie i Facebook’u, zgarnij darmowy przejazd.
+48 692 951 052

BMW M4

Już od 400 zł

Sportowe, drapieżne, bezwzględne. Milion określeń, jedno auto. Wzbudzające ogromne zainteresowanie wśród pieszych oraz kierowców. Takie jest właśnie BMW M4, które znajduje się w naszej flocie. Zachęcamy do jej wynajmu – po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Zobacz specyfikaję Zobacz cennik
gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.5/5.0
Na podstawie: 36 opinii

Czym wyróżnia się BMW M4?

Opisywany pojazd jest przede wszystkim niezwykle szybki. Ponad 400 koni mechanicznych w połączeniu z napędem na tylną oś to gwarancja doskonałej zabawy – w tym nawet na torze wyścigowym. Klientom proponujemy model w konfiguracji zapewniającej ponadto komfort podróżowania. Wynajem auta luksusowego tego typu to okazja do przeżycia niezapomnianych wrażeń za kierownicą, które zapewnia nasza wypożyczalnia samochodów w Gorzowie Wielkopolskim. BMW M4 świetnie sprawdza się także na rozmaitych wydarzeniach – ślubach, urodzinach czy imprezach z atrakcjami dla pracowników.

Rok

2017

Pojemność

3.0

Napęd

Tylna Oś

Skrzynia

Automatyczna

Moc

431KM KM

Już od

400 zł

Dostępny w ofercie pojazd z gamy niemieckiego producenta jest nastawiony przede wszystkim na bezkompromisowe wrażenia z jazdy. Przystępne w użytkowaniu automatyczna skrzynia biegów sprawia jednak, że w warunkach typowo miejskich auto z powodzeniem da się eksploatować niczym każdy inny model. Wynajem samochodu o takich parametrach technicznych to jednak głównie gratka dla osób poszukujących emocji na zamkniętym torze. Nasza wypożyczalnia aut luksusowych zapewnia doskonały stan proponowanego pojazdu. Klientów z Gorzowa Wielkopolskiego czy Szczecina zainteresowanych czasowym wykorzystaniem BMW M4 zapraszamy do kontaktu!

Cennik wynajmu

Zobacz najchętniej wybierane modele z naszej wypożyczalni. Oferujemy szeroką gamę rzadko spotykanych pojazdów, które zapewnią Ci dreszczyk emocji.

Doba
Tydzień
Miesiąc
Czas nieokreślony
1000
5000
12000

* Zobacz najchętniej wybierane modele z naszej wypożyczalni. Oferujemy szeroką gamę rzadko spotykanych pojazdów, które zapewnią Ci dreszczyk emocji. Zobacz najchętniej wybierane modele z naszej wypożyczalni. Oferujemy szeroką gamę rzadko spotykanych pojazdów, które zapewnią Ci dreszczyk emocji.

Oferta szyta na miarę

Przygotujemy dla Ciebie przejrzystą i korzystną ofertę całkowicie za darmo.
Skontaktuj się z nami jak naszybciej w celu poznania szczegółów.

Przejdź do kontaktu