Działamy na terenie całej Polski. Śledź nas na Instagramie i Facebook’u, zgarnij darmowy przejazd.
+48 692 951 052

Audi S5 Coupe

Już od 270 zł

Styl, elegancja, komfort i co ważniejsze sportowe osiągi. To wszystko w jednym aucie, a jest nim Audi S5. Długo by opisywać inne cechy tego auta. Jeśli szukasz mocnych wrażeń, planujesz wyjazd, czy spotkanie z ważnym klientem to auto jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Zobacz specyfikaję Zobacz cennik
gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.6/5.0
Na podstawie: 50 opinii

Bezpieczeństwo i bezkompromisowa moc, czyli Audi S5

Podczas podejmowania decyzji o wypożyczeniu samochodu sportowego warto zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. Niedoświadczony kierowca może mieć problem z ujarzmieniem luksusowych aut, których jednostki napędowe generują moc rzędu 500 czy 600 koni mechanicznych. Idealnym kompromisem w tym zakresie jest oferowane przez naszą wypożyczalnię Audi S5. Wynajem tego pojazdu to rozwiązanie dla osób poszukujących zarówno odpowiedniego przyspieszenia, jak i stabilnego prowadzenia oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa w trakcie jazdy.

Rok

2017

Pojemność

3.0 L

Napęd

4x4

Skrzynia

Automatyczna

Moc

354 KM

Już od

270 zł

Gwarantuje je przede wszystkim napęd na wszystkie koła, który jest charakterystyczny dla sportowych wersji samochodów ze stajni niemieckiego producenta. Jako wypożyczalnia aut luksusowych zapewniamy dostęp do doskonale wyposażonej wersji Audi S5, która legitymuje się mocą na poziomie nieco ponad 350 koni mechanicznych. Pozwala to uzyskać osiągi zbliżone do ekstremalnych pojazdów przy jednoczesnym zachowaniu dość stonowanego wyglądu. Dzięki temu wspomniany samochód świetnie sprawdza się właśnie jako luksusowego i jednocześnie sportowe auto biznesowe. Dla klientów ze Szczecina czy Gorzowa Wielkopolskiego zainteresowanych tym modelem mamy ofertę wynajmu krótko- i długoterminowego. Zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią!

Cennik wynajmu

Zobacz najchętniej wybierane modele z naszej wypożyczalni. Oferujemy szeroką gamę rzadko spotykanych pojazdów, które zapewnią Ci dreszczyk emocji.

Doba
Tydzień
Miesiąc
Czas nieokreślony
700
3000
8000

* Zobacz najchętniej wybierane modele z naszej wypożyczalni. Oferujemy szeroką gamę rzadko spotykanych pojazdów, które zapewnią Ci dreszczyk emocji. Zobacz najchętniej wybierane modele z naszej wypożyczalni. Oferujemy szeroką gamę rzadko spotykanych pojazdów, które zapewnią Ci dreszczyk emocji.

Oferta szyta na miarę

Przygotujemy dla Ciebie przejrzystą i korzystną ofertę całkowicie za darmo.
Skontaktuj się z nami jak naszybciej w celu poznania szczegółów.

Przejdź do kontaktu