Działamy na terenie całej Polski. Śledź nas na Instagramie i Facebook’u, zgarnij darmowy przejazd.
+48 692 951 052

Audi Q5

Już od 220 zł

Miejski SUV marki Audi, elegancki, ekonomiczny i funkcjonalny. Świetny pojazd zarówno do podróży dalekich jak i przemieszczania się z punktu A do punktu B po mieście.

Zobacz specyfikaję Zobacz cennik
gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.7/5.0
Na podstawie: 34 opinii

Niewątpliwym atutem Audi Q5 jest napęd Quattro 4×4, który ułatwia zachowanie kontroli również w trudnych warunkach drogowych. Zaletą opisywanego modelu wyprodukowanego w roku 2019 jest też bogate wyposażenie, a także adekwatna cena za wynajem samochodu – nawet w przypadku krótkiego czasu jego użytkowania. Jako sprawdzona wypożyczalnia aut luksusowych wspomniane Audi Q5 dostarczamy klientom m.in. z Gorzowa Wielkopolskiego i Szczecina. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Rok

2019

Pojemność

2.0L

Napęd

4x4

Skrzynia

Automatyczna

Moc

190KM KM

Już od

220 zł

Duży SUV dla całej rodziny – najważniejsze zalety Audi Q5

Doskonale sprawdzający się na dalekich trasach model samochodu to świetne rozwiązanie np. dla rodziców chcących zabrać swoje dzieci na wakacje. SUV Audi Q5 z roku 2019 z pewnością zmieści wszystkie bagaże, a dzięki ogromnej ilości miejsca dla pasażerów, jest niezwykle wygodnym środkiem transportu – nawet przy podróżach poza granice kraju. Napęd 4×4 Quattro sprzężony z nowoczesnym automatem zapewnia dobrą kontrolę nad pojazdem również zimą. Dzięki temu nasza wypożyczalnia aut luksusowych rekomenduje wynajem wspomnianego samochodu niemieckiego producenta np. na wypady w góry. Przystępna cena za udostępnienie pojazdu sprawia, że w przypadku rodzin jest to rozwiązanie bardzo opłacalne.

Atrakcyjne warunki usług takich jak krótko- i długoterminowe wypożyczenie auta sprawiają, że Audi Q5 wyprodukowane w 2019 roku staje się nierzadkim wyborem w przypadku organizowania wycieczek przez grupy znajomych. Luksusowy charakter auta typu SUV i jego elegancka linia nadwozia sprawiają, że wynajem pojazdu z napędem Quattro 4×4 jest często wybierany przez właścicieli firm. Przy intensywnej jeździe po mieście, ale też w długich trasach nowoczesny automat ułatwia kierowcy podróżowanie. Wzbudzający uznanie model o sporych gabarytach to doskonały środek transportu dla zapracowanych osób często udających się na spotkania biznesowe i jednocześnie ceniących bezpieczeństwo, komfort oraz elegancję.

Dlaczego warto wynająć Audi Q5 w naszej wypożyczalni?

Od wielu lat zajmujemy się wynajmem aut luksusowych, działając jako zarejestrowana i sprawdzona wypożyczalnia samochodów. W przypadku opisywanego Audi Q5 z roku 2019 zapewniamy atrakcyjną cenę nawet przy udostępnieniu pojazdu wyłącznie na dobę. Opłaty są niższe w przypadku długoterminowych umów, do których zawarcia zachęcamy. Zadbaliśmy o to, by dokumentacja była sporządzona w sposób czytelny, a także pozostawała wolna od zapisów mogących wzbudzać wątpliwości klientów.

Przed oddaniem auta jest ono sprawdzane pod kątem sprawności technicznej. SUV czy inny model Audi, w tym Q5, kontrolujemy na autoryzowanych stacjach diagnostycznych. Badamy m.in. działanie napędu 4×4 Quattro, a także automatu odpowiedzialnego za płynną zmianę biegów. Każdy z samochodów na wynajem w wypożyczalni jest wyposażony w wiele systemów chroniących kierowcę oraz pasażerów w przypadku kolizji. Udostępniamy luksusowe Audi Q5 z roku 2019 w adekwatnej do jakości cenie, dzięki czemu jest przystępne dla każdego. Wpływ na to ma również silnik, w który wyposażony jest nasz model. To ekonomiczna jednostka, która w połączeniu z napędem 4×4 Quattro i automatem sprawia, że eksploatacja auta jest atrakcyjna finansowo. Zapraszamy do współpracy!

Cennik wynajmu

Zobacz najchętniej wybierane modele z naszej wypożyczalni. Oferujemy szeroką gamę rzadko spotykanych pojazdów, które zapewnią Ci dreszczyk emocji.

Doba
Tydzień
Miesiąc
Czas nieokreślony
400
2200
6500

* Zobacz najchętniej wybierane modele z naszej wypożyczalni. Oferujemy szeroką gamę rzadko spotykanych pojazdów, które zapewnią Ci dreszczyk emocji. Zobacz najchętniej wybierane modele z naszej wypożyczalni. Oferujemy szeroką gamę rzadko spotykanych pojazdów, które zapewnią Ci dreszczyk emocji.

Oferta szyta na miarę

Przygotujemy dla Ciebie przejrzystą i korzystną ofertę całkowicie za darmo.
Skontaktuj się z nami jak naszybciej w celu poznania szczegółów.

Przejdź do kontaktu